Kullanım Koşulları

Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları

Güncellenme Tarihi: 27.04.2017

İşbu üyelik sözleşmesi Bidünya Ev ve bağlı iştirakleri www.bidunyaev.com.tr (“bidunyaev.com.tr”) web sitesinin kullanımına ilişkin şartları ve kuralları belirlemek amacıyla hazırlanmıştır. Kullanıcılar ve üyeler, bidunyaev.com.tr’nin tüm uygulama ve hizmetlerinden yararlanmak için aşağıda belirtilen şartları ve bu şartların bağlayıcılığını kabul eder.

Bu şartlardan herhangi birinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız lütfen bidunyaev.com.tr’yi kullanmayınız. bidunyaev.com.tr’yi kullanarak aşağıda belirtilen “Genel Kullanım Koşullarını” ve üyelik formunu doldurarak aşağıda belirtilen “Üyelik Sözleşmesini” bütünüyle kabul etmiş sayılırsınız.

bidunyaev.com.tr, internet üzerinden tüm kullanıcılara açık bir sitedir. Bunun yanında sistemde alışveriş yapmak ve diğer avantajlardan yararlanabilmek için üye olunması zorunludur. Aşağıda site genel kullanım koşulları ve üyelik sözleşmesi bilgileri yer almaktadır:

GENEL KULLANIM KOŞULLARI

  • Bidünya Ev gerekli gördüğü anlarda ve önceden haber vermeksizin sitede değişiklik yapma, düzeltme ve sitenin tamamının ya da belirli bir kısmının yayınını durdurma haklarına sahiptir.
  • Sitenin sağladığı bilgi, ürün, hizmet, sloganlar, ikonlar, iş metodu,  markalar ve yazılımların h