İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim Şartları

  • bidunyaev.com.tr’den yapılan alışverişlerde sadece bidunyaev.com.tr üzerinden iade ve değişim taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu ürünler için Bidünya Ev mağazalarından iade ve değişim talep edilememektedir. Benzer şekilde Bidünya Ev mağazalarından yapılan alışverişlerde iade ve değişim talepleriniz mağazalar tarafından yönetilmektedir. Mağazalardan alınmış ürünler için bidunyaev.com.tr’de iade ve değişim talebi gerçekleştirilememektedir. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar bidunyaev.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bununla birlikte bidunyaev.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu süre sizin için 30 takvim gününe çıkarılmıştır.
  • Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez.